HAKKIMIZDA

1992 yılında başlayan mesleki yolculuğumuzdan bu yana; projelendirme ve uygulamaya yönelik bütün çalışmalarımızı ,birikim ve tecrübelerimizi EKOLIVE TASARIM A.Ş. bünyesinde hizmete sunmaktayız.

Firmamız; peyzaj mimarlığı ve çevre düzenlemesi, peyzaj bakımı ve danışmanlık, sulama, su yapıları, aydınlatma tasarımı, kentsel dönüşüm ve planlama , proje yönetimi, proje maliyeti ve analizi, inşaat alanlarında projelendirme, yapım, uygulama ve taahhüt hizmetleri, inşaat ve iç mimarı, dekorasyon hizmetlerini en yüksek kalite, teknoloji ve uzmanlıkta gerçekleştirmektedir.

Firmamız tarafından hazırlanan projeler 3D programları kullanılarak sunumlarla görselleştirilmektedir.

Bunların yanında; 150 dönümlük çim tesisimizde kaliteli ve sağlıklı rulo çim üretimi ve uygulamaları ile bütün projeleri kısa sürede yeşillendirme hizmeti de firmamız tarafından verilmektedir.

EKOLIVE TASARIM A.Ş. proje tasarım, uygulama, üretim çalışmaları ve teknolojik gelişmelere yönelik tüm yenilikleri izleyerek sentezlediği bilgiler ile yoluna devam etmektedir…

VİZYONUMUZ; Yaşam alanlarını doğa dostu bir halde yöneterek gelecek nesillere sürdürebilir bir çevre bırakmak ve tüm canlılara yaşanabilir alanlar oluşturmak.

MİSYONUMUZ ; Yeşili, betonu ve teknolojiyi birleştiren proje ve uygulamalar ile hayatı canlı tutmaktır.

Firmamız; 4 peyzaj mimarı,1 inşaat mühendisi,1 inşaat teknikeri, 1 mali müşavir,1 satın alma müdürü,50 bahçe bakım ekibi,10 sulama bakım ekibini bünyesinde barındırmaktadır.